O nas

Podstawą działalności firmy Wendbi jest pralnictwo wodne i chemiczne. Świadczymy usługi od 25 lat. Posiadamy pralnie chemiczne i wodne. W pralniach chemicznych obsługujemy szerokie rzesze klientów indywidualnych . Pralnia wodna obsługuje hotele, restauracje, domy weselne, kawiarnie, zakłady pracy i inne obiekty użyteczności publicznej zarówno w Radomiu , jak i w województwach mazowieckim, świętokrzyskim, lubelskim, małopolskim. Pierzemy rzeczy nietypowe np. o dużych gabarytach jak: pluszaki, namioty, parasole reklamowe, chodniki, dywany itd. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałej wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą jakość usług, ponieważ dewizą firmy jest nie ilość a jakość.

Drugą działalnością firmy jest wytwarzanie i sprzedaż energii elektrycznej pozyskiwanej ze źródła odnawialnego, oraz profesjonalne doradztwo w tej dziedzinie.

Dlaczego my ?

Bo istniejemy od 25 lat i naszą dewizą jest nie ilość ale jakość. Dobrze wykonana usługa potwierdzona jest wieloletnią współpracą z naszymi klientami.

wendbi. wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja: internet-media.pl